fbpx
Kiedy czujesz, że Twój dzień był efektywny?

Wskaźniki efektywności

czym dla ciebie Jest efektywność?

Chcesz efektywnej firmy? Skup się na liderze. Takie podejście sprawdziło się u mnie i zdziała cuda u Ciebie. Zadam Ci kilka pytań, które pomogą Ci dostrzec jak szkodzą Ci schematy i zużyte algorytmy postępowania. Przygotuj się na konstruktywny feedback podany wprost. Ja nie owijam w bawełnę. Przekora, konfrontacja i burzenie dogmatów to moje narzędzia pracy. Ale pod tym wszystkim znajdziesz niewyczerpane pokłady empatii i chęci pomocy. Mój cel jest jeden – podnieść twoją samoświadomość, aby dzięki temu wzrosła efektywność Twoja i Twojej firmy.

Co się będzie działo:

zdiagnozujemy problemy
rozbijemy schematy
odkryjemy słabe strony
wydobędziemy ukryte zasoby
wskażemy obszary z potencjałem

Czym to może być:

rozmowa
warsztaty
pogłębianie praktyki
porywający speech
wnikliwa analiza aktualnego stanu

wyzwania dla ciebie:

zmierzysz się z realiami
głęboko przeanalizujesz aktualną sytuację
zauważysz inne perpektywy
będziesz konsekwentny w działaniu i myśleniu

Korzyści:

stworzysz swoją teorie efektywności i skutecznie zarządzisz tą wiedzą
dotrzesz do źródła problemów
odnajdziesz pomysł na ich rozwiązanie
Twoja samoświadomość wzrośnie
uzyskasz nowe strategie podnoszenia efektywności.

Dla kogo:

liderzy
zarządzający
trzymający władzę
decydenci

Czas trwania:

min.dwa spotkania
około 3-4h

Nasz team

Pracujemy razem, bo współpraca to przyjemność.

Radosław Bartosik

master of hypocrisy

tel. 695 393 156
email: radoslaw.bartosik@hipokryta.pl

Pasjonat odpowiedzialności. 
Orędownik samoorganizacji. 
Facylitator metody Action Lerning.

Założyciel i członek zarządu jednej z wiodących spółek akcyjnych na rynku oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej. Prowadzi audyty procesów i analizuje problemy organizacji wspólnie z właścicielami lub osobami zarządzającymi w firmie. Główne obszary kompetencji to tworzenie zespołów samozarządzających i samoorganizujących się, wprowadzanie ról w organizacjach, definiowanie odpowiedzialności, definiowanie efektywności, wypracowywanie wskaźników jakości i efektywności, zaangażowanie współpracowników, coachingowe zarządzanie. Swobodnie porusza się w branży IT zwłaszcza w tematach  programowania, zarządzania i wspierania zespołów IT.  Wspiera definiowanie celów organizacji, jej sensu istnienia, definiowanie celów projektów, definiowanie ograniczeń w organizacji, pracę nad autentycznością, EGO, komunikacją, zrozumieniem perspektyw, mapowanie procesów biznesowych.

Absolwent Akademii Psychologii Przywództwa/Politechnika Warszawska.
Absolwent Politechniki Koszalińskiej.

Patrycja Kacprzyk

senior of hypocrisy

tel. 508 183 746
email: patrycja.kacprzyk@hipokryta.pl

Certyfikowany trener oraz coach.
Facylitator metody Action Lerning.
Praktyk ze słabością do teorii.

Ponad 15 lat temu rozpoczęłam pracę w sprzedaży,  z jasno określonym celem, którym były awanse na coraz to wyższe stanowiska. Przez te wszystkie lata skrupulatnie realizowałam to założenie w różnych korporacjach branży FMCG oraz firmach z obszaru nowych technologii. Rozwijałam sprzedaż i pozycję rynkową Firm, wdrażałam skutecznie standardy handlowe, zarządzałam według celu, byłam odpowiedzialna za opłacalność działań sprzedażowo-marketingowych, tworzyłam plany rozwoju dla marki oraz sił sprzedaży, poprzez szkolenia rozwijałam kompetencje swoich współpracowników, czy też rozwijałam współpracę z Kluczowymi Klientami. Pomimo sukcesów zawodowych odczuwałam, że nie do końca wykorzystuję swoje naturalne predyspozycje.
Droga do  mnie  jako otwartej, świadomej siebie i uważnej na innych była długa i kręta.
 Znalazłam swoja kotwicę.
Wydobywanie z ludzi tego, co w nich najlepsze, nawet jeśli o tym zapomnieli, odwracanie perspektyw, inspirowanie do podróży w głąb siebie to coś co sprawia, że czuję iż jestem na właściwej drodze.
Dziś w roli coacha trenera  łączę kompetencje biznesowe z wiedzą z obszarów tzw. „miękkich”.
Moją misją jest propagowanie zrównoważonego rozwoju opartego na łączeniu i przenikaniu się tego co konkretne, mocno osadzone, z tym co nazywamy uważnością i świadomością siebie.
Francis Bacon powiedział kiedyś:
„Bądź wierny sobie, a nie będziesz niewierny innym”
Tego się trzymam.

 

Absolwentka Germanistyki na Uniwersytecie Łódzkim oraz Marketingu i Zarządzania i studiów managerskich w Wyższej Szkole Bankowej.

 

Marta Czarnecka

hiperhipokrytka

Pasjonatka networkingu i turkusowych organizacji jako jedynej słusznej drogi do rozwoju siebie i firmy. Wierzy, że marzenia się spełnia, a na świecie nie ma ludzi, którzy nas denerwują. Są tylko tacy, których nie rozumiemy. Na co dzień, jako firma Efekt Motyla,  doradza innym w zakresie profesjonalnej organizacji eventów biznesowych i szkoleń.  Najsilniej skupia się na ideach i ludziach, dąży do znajdowania alternatywnych sposobów działania i rozwiązywania problemów. Potrafi wykorzystywać wyobraźnię i empatię do inspirowania i propagowania swoich pomysłów. Uważa, że cel jest ważny, ale cel osiągają ludzie, którym należy pomóc wyzwolić ich potencjał. Wyróżnia się z tłumu silną osobowością i kontrowersyjnym wyglądem, co dodaje jej pewności siebie, gwarantuje profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego. 
Facebook
YouTube
LinkedIn

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.