fbpx
hipokryta.pL

life coaching

spotkania, które wskażą ci kierunek korzystnych zmian

  Nauczę Cię jak urealniać i szerzej patrzeć na sytuacje, które przeżywasz. Podczas spotkań będziesz głębiej zaglądać w różne obszary swojego życia. Rozbudzę w Tobie chęć do zadawania pytań nie tylko sobie. Poczujesz jak ważnym elementem komunikacji ze sobą i z innymi jest uważność, empatia oraz pytania o fakty i intencje.

Sama przeszłam długą drogę do tego, aby szerzej patrzeć na świat. W swoim złotym pokoju bez klamek żyłam wiele lat, towarzyszyła mi pewność, że nie ma niczego wartego uwagi poza znaną mi przestrzenią. Strach przed zmianą długo mnie paraliżował. Niepowodzenia w życiu osobistym, ciągły brak satysfakcji w życiu zawodowym zaczęły mnie uwierać tak mocno, aż dotarło do mnie, że potrzebuję zrobić stopklatkę, że warto się rozejrzeć wokół siebie, gdzie jestem dziś, kto mnie otacza, czy mi to służy, co najgorszego może się wydarzyć kiedy wyjdę z przestrzeni, którą doskonale znam?

Rozpoczęłam nowy etap w swoim życiu, z niepokojem i  strachem Zapięłam mocno pasy i udałam się w podróż w głąb siebie. Jestem cały czas w drodze, bez strachu, bez niepokoju, z ludźmi, którzy są  inspiracją

Warto być odważnym. Nagroda jest wielka.

Zapraszam Cię. Chętnie potowarzyszę Ci w podróży.

Facebook
YouTube
LinkedIn

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.